UX Poland – konferencja nie tylko dla designerów
UX Poland – konferencja nie tylko dla designerów

UX Poland – konferencja nie tylko dla designerów

Opublikowany

Jakie są najnowsze trendy w projektowaniu produktów i usług? Jak wdrażać użyteczne interfejsy w nowych technologiach, by ulepszać ich funkcjonalność i poprawiać wrażenia użytkowników? „New interfaces, new interactions” - to temat przewodni tegorocznej edycji UX Poland, która już za dwa tygodnie odbędzie się w Warszawie.

W ostatnim czasie rozwinęło się wiele nowych kanałów kontaktu z użytkownikami – VR & AR, interfejsy głosowe, sztuczna inteligencja i boty, a nawet powiadomienia push w urządzeniach mobilnych. Każde nowe narzędzie to kolejne wyzwanie dla projektantów interakcji. Bo już nie o samą komunikację chodzi, ale o zmieniające się nawyki i zachowania użytkowników, a to wpływa na intuicyjność i przejrzystość tworzonych produktów i usług.
Na scenie UX Poland zobaczymy więc ekspertów user experience z największych światowych firm takich jak Amazon, Google, Adobe, Lego, Cooper, Frog Design czy IBM, którzy opowiedzą o najnowszych narzędziach, sposobach projektowania wirtualnej rzeczywistości, czy wykorzystywania sztucznej inteligencji w pracy designera.
Hubert Anyżewski zaprasza na UX Poland 2017

Hubert Anyżewski zaprasza na UX Poland 2017

W opublikowanej właśnie agendzie znajdziemy najbardziej palące zagadnienia i trendy związane z dostosowywaniem nowych technologii do kontaktu z człowiekiem. W pierwszy dzień – 11 października – organizatorzy zaplanowali pięć całodniowych warsztatów – zarówno narzędziowych, jak i doskonalących proces tworzenia innowacyjnych rozwiązań. Kolejne dwa dni przebiegną już w typowo konferencyjnym trybie inspirujących wystąpień prelegentów.
Organizatorzy zaprosili w tym roku cztery gwiazdy wielkiego formatu. Konferencję otworzy pionier trendu user experience – Alan Cooper, nazywany w środowisku projektantów „ojcem Visual Basic”. A na zakończenie tego dnia będzie można posłuchać Matthew Luhna - eksperta od budowania historii w oparciu o analizę danych z 20-letnim doświadczeniem w Pixarze. Luhn wystąpi na połączonej scenie dwóch konferencji, bo równolegle, 12 października, w tym samym miejscu będzie trwał Filmteractive Festival.
Matthew Luhn, keynote speaker UX Poland and Filmteractive

Matthew Luhn, keynote speaker UX Poland and Filmteractive

Drugi dzień konferencji zacznie się nie mniej emocjonująco od wystąpienia Phillipa Huntera – szefa UX w Amazonie odpowiedzialnego między innymi za rozwój Alexy. A wisienką na konferencyjnym torcie będzie Marcin Treder, twórca światowej klasy kompleksowego narzędzia dla projektantów – UX Pin. 
Keynote speakers UX Poland 2017

Keynote speakers UX Poland 2017

Tegoroczna, 8 edycja UX Poland zapowiada się więc na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, o który od lat dbają jej twórcy Hubert Anyżewski i Wiesław Kotecki. Nie bez powodu Smashing Magazine zaliczył tę konferencję do grona najbardziej wpływowych w tej branży na świecie.
Konferencja UX Poland – jedno z największych wydarzeń dla projektantów interakcji – potrwa od 11 do 13 października w Warszawie na Mińskiej 65.
Więcej informacji na uxpoland.com

Kopiuj tekst

Udostępnij

Zderzenie technologii i marketingu na konferencjach „Filmteractive” oraz „UX Poland”

Deloitte Digital partnerem strategicznym obu wydarzeń